Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » 102 информирует » Складна обстановка на дорогах
23
декабрь
2020

Складна обстановка на дорогах

Шановні водії, складна обстановка на дорозі вимагає максимальної концентрації уваги та професійних дій, не ризикуйте власною безпекою та інших учасників руху.

Керуючи транспортним засобом, будьте максимально обережні, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки. Обов’язково враховуйте час доби, стан проїзної частини та дорожнього покриття, не забувайте вмикати ближнє світло фар чи протитуманні фари.

Слизька дорога є тим чинником, що збільшує гальмівний шлях транспортного засобу у кілька разів. Тому, якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. Не забувайте при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Шановні пішоходи! Утримайтесь від раптового виходу на проїжджу частину, в тому числі на пішохідні переходи. Пам’ятайте, легше кілька секунд зачекати поки транспортний засіб повільно проїде, ніж водій в умовах ожеледиці різко загальмує, після чого рух автомобіля буде непередбачуваний.

Також слід мати на одязі світлоповертаючі елементи, а з настанням сутінків необхідно бути максимально пильними і обережними. Рухатися треба по тротуарах, а якщо вони відсутні — по краю проїзної частини, назустріч транспорту.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, не будьте байдужими: викличте на допомогу аварійні служби або зателефонуйте на 102.