Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Архив новостей
Октябрь 2019 (33)
Сентябрь 2019 (53)
Август 2019 (47)
Июль 2019 (48)
Июнь 2019 (43)
Май 2019 (53)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
До дня Міліції Новости » В Беловодске и регионе » 102 информирует
 

20 грудня 2013 року українська міліція відзначила свій 23-й день народження. Це професійне свято відзначили особовий склад і ветерани Біловодського РВ ГУМВС, які приймали вітання керівників районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємців району та інших громадян, які особисто вдячні міліції за завдану допомогу.

Відповідно до міліцейських традицій, святкуючи професійне свято, обов’язково підводять і певні підсумки роботи за рік, визначають завдання на майбутнє. З цього приводу хочеться сказати кілька слів про Біловодський районний відділ внутрішніх справ, його співробітників, результати роботи, досягнення, проблеми та завдання, які постають перед міліцією сьогодні.

В сучасних умовах реформування суспільства, науково-технічного прогресу в державі, імплементації національного законодавства до світових стандартів, міліція Біловодського району, як складова частина великої правоохоронної системи, впевнено крокує нарівні з реаліями сучасності та успішно виконує поставлені перед нею завдання.

Підводячи підсумки практичної роботи райвідділу за минулий рік в першу чергу зазначу, що в останні роки пріоритети оцінки роботи міліції в державі якісно змінились та поступово відійшли від кількісної «палочної» системи, як пережитку минулого.

Тому не буду наводити сухі статистичні показники з розкриття злочинів, які цікавими для пересічного читача не будуть, та зрозумілі лише міліціонеру, зазначу лише, що сьогодні найголовніший показник роботи міліції – це довіра населення, максимальне наближення міліції до проблем пересічного громадянина, як рівноправного члена суспільства, створення такого формату роботи, щоб любий громадянин незалежно від соціального, політичного статусу та рівня достатку, вбачав в особі міліціонера свого першого захисника та порадника і був партнером у профілактиці та розкритті правопорушень.

У зв’язку із визначеними пріоритетами у поточному році акцентовано увагу на організації належного особистого приймання громадян міліцією, оперативного і якісного вирішення усіх проблемних питань.

В першу чергу для приймання громадян у райвідділі створені усі належні умови: на першому поверсі для осіб з обмеженими фізичними можливостями встановлено пандус, обладнана громадська приймальня, вхід до якої вільний, наявні меблі, уся необхідна юридична та довідкова література, письмове приладдя, телефон, графіки приймання громадян керівництвом органів державної влади, контактні телефони міліції та прокуратури районного, обласного і державного рівнів, а також адвокатів. У недалекому минулому заявники вимушені були втомлено чекати чергового стоячи у фойє або на вулиці, а попасти на особистій прийом до начальника райвідділу було проблемою.

Організовано обов’язковий по графіку особистий прийом громадян начальником та кожним з керівників районного відділу – щотижня. А дільничними – двічі на тиждень безпосередньо на дільницях у зручний для людей час, так, щоб громадяни, особливо пенсіонери, люди похилого віку та інваліди, не витрачали власні кошти та час на прибуття з відділених сіл до районного центру.

Забезпечено електронний облік і суворий контроль за своєчасністю та якістю розгляду звернень громадян, кожен міліціонер добре усвідомлює, що за кожним зверненням громадянина до міліції стоїть чиясь життєва проблема, вирішити яку - обов’язок міліціонера.

Як результат, аналіз показав, що незважаючи на критику міліції об’єктивно щороку кількість звернень громадян до міліції збільшується та поширюється спектр проблем, з приводу яких громадяни просять допомоги у міліції, що безспірно вказує на те, що люди все ж таки більше довіряють міліції, та з більшості своїх проблемних питань довіряються саме міліції, співробітники якої завжди готові допомогти незалежно від суті проблеми. Так, станом на 1 грудня 2004 року міліцією було зареєстровано лише 900 звернень, тоді як у 2013 – вже 1450(!).

З метою забезпечення відкритості і висвітлення результатів роботи міліції у 2013 році зроблено суттєвий крок у зближенні із засобами масової інформації: на шпальтах районної газети «Вісті Біловодщини» та Інтернет-ресурсу «Беловодск online» створено постійні рубрики «102 повідомляє», «102 информирует» та «Госавтоинспекция сообщает», забезпечено систематичні публікації про надзвичайні події, ДТП, розшукуваних злочинців, розкриття резонансних злочинів, матеріали правового, роз’яснювального і профілактичного характеру – усього понад 60 публікацій.

Щодо технічного забезпечення зазначу, що наразі в Біловодському РВ цілодобово функціонує добре технічно оснащена чергова частина, яка забезпечена сучасними комп’ютерами, принтерами, факсом, міськими і мобільними телефонами із функцією архівації записів переговорів, електронною поштою, цифровими фотоапаратами, відеокамерою, електронним сканером для зняття відбитків пальців рук, сучасною криміналістичною технікою для пошуку й вилучення слідів на місцях подій, озброєнням і спецзасобами для затримання і знешкодження правопорушників. Чергова частина забезпечена електронною базою, яка дозволяє за короткий час встановити особу правопорушника по фотозображенню та відбиткам пальців рук, встановити угнаний автомототранспорт за держномером, номерами двигуна та рами. На озброєнні мається електронний браслет для GPS-контролю за затриманим, якому судом обрано домашній арешт.

Кожний кабінет райвідділу забезпечено сучасними персональними комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет для використання у повсякденній роботі.

Завдяки матеріальної підтримки місцевої влади Біловодського району чергова частина райвідділу забезпечена обладнанням відеоспостереження за громадськими місцями селища. З монітора чергового міліції через мережу Інтернет забезпечується цілодобове відеоспостереження за допомогою 7-ми відеокамер в режимі реального часу за основними громадськими місцями селища: центральна площа селища, площа Біловодського повстання, площа ім.300 років заснування Біловодська, сквер ім.40 років Перемоги, площа в районі аптеки №90. Здійснюється відеозапис в’їздів у селище з основних напрямків. Усі відеозаписи успішно використовуються для попередження та розкриття злочинів, правопорушень і розборів ДТП. Вхід до райвідділу, фойє, приймальня громадян, коридори та усі приміщення, де здійснюється робота з громадянами, обладнані відеокамерами, виведеними на монітор чергового.

Що стосується особового складу, то колектив райвідділу дуже молодий – середній вік співробітників складає 27 років, до речі один з наймолодших в області, що свідчить про пріоритети вибору молоді та престиж міліцейської професії у Біловодському районі.

Незважаючи на молодий вік, співробітники райвідділу з успіхом виконують поставлені завдання, працюють з повною віддачею, постійно підвищують рівень професійної майстерності. Як результат, у поточному році «по гарячим слідам» розкрито усі 4 вбивства, 3 грабежі, розшукано усіх 4-х безвісно зниклих громадян, та 2-х розшукуваних злочинців, вилучено з незаконного обігу у правопорушників 1 обріз, 1 пістолет, 8 ножів, 1 самопал та 1 гвинтівка.

Загалом 2013-й рік закінчується без жодного нерозкритого злочину, який би стояв на контролі МВС.

Заслуговують на подяку такі досвідчені працівники, як начальник слідчого відділення Василенко О.В., його заступник Лисак Я.С., слідчий Тішаков О.Б.

Добрі показники з розкриття злочинів демонструють начальник кримінальної міліції Гончаров Р.В., начальник сектору карного розшуку Половинко Д.В., старший оперуповноважений Кільбасович О.М.

На високому професійному рівні працює підрозділ ДАІ, очолюваний Добрицьким О.О., яким забезпечується оперативне реагування та усі порушення правил дорожнього руху та ДТП у районі.

Слід також відзначити кропітку, але дуже необхідну населенню роботу дільничних інспекторів. Робота дільничного вкрай важка, бо коло обов’язків дільничного дуже широке: це цілодобові розбори сімейних сварок, профілактична робота з раніше судимими, сімейними дебоширами, п’яницями, розкриття крадіжок, припинення хуліганств на дільницях, тощо. Загалом відсутність дільничного навіть протягом тижня дуже гостро відчувається населенням. Це їхні керівники Лимар Я.О., Лисак В.М., дільничні Долженков В.В., Сторчовий І.В., Колодько О.В., Козловський А.В.

У поточному році внесли свій суттєвий вклад у боротьбу з економічною злочинністю працівники ДСБЕЗ Соломін В.М., Глущенко І.О., якими викрито 1 хабарника, який отримав хабара на суму 600 доларів США., та складено 1 протокол про корупцію.

Сумлінно працюють оперативні чергові Кикоть Р.О., Новохацький О.В., помічники чергових Третяк О.А., Маліновський Р.М.. До їх обов’язків входить цілодобовий прийом заяв і повідомлень про злочини та правопорушення, організація оперативного виїзду слідчо-оперативних груп, розкриття злочинів «по гарячим слідам», розбір з доставленими правопорушниками, обробка кримінальної інформації, зберігання озброєння, моніторинг перебування правопорушників, до яких застосовано електронний браслет.

Пильно виконують свою відповідальну роботу по конвоюванню затриманих та засуджених працівники ІТТ під керівництвом Шилобрида В.І.

З успіхом виконують кропітку і рутинну роботу працівники штабу Мірошник В.В., Бородіна О.В. до обов’язків яких входить постійний моніторинг оперативної обстановки в районі і області, збір, обробка і аналіз статистичних даних про злочинність, планування роботи райвідділу та служб, контроль за своєчасним виконанням поточних планів, наказів, завдань, рішень керівництва, взаємодія із засобами масової інформації, організація роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому, робота з програмним забезпеченням та технікою зв’язку у райвідділі.

Особливу подяку висловлюю начальнику сектору кадрового забезпечення Кузмінчук С.В. за належну кадрову роботу, завдяки якій міліцейський колектив має високий рівень дисципліни. Протягом року не допущено надзвичайних подій за участю працівників міліції, підтримується високий рівень професійної підготовки та морально-ділових якостей, які постійно перевіряються під час тестувань, та позитивний психологічний клімат серед співробітників. Яскравим прикладом розвитку високих моральних якостей співробітників є людяний вчинок міліціонерів Овчаренка Є.В., Олійника А.О. та Нестеренко Л.В., які влітку 2011 року під час дозвілля, проявивши пильність та миттєву реакцію, спасли 3-річного хлопця, який потопав у річці.

Говорячи про особовий склад Біловодського РВ ГУМВСУ слід зазначити, що працівники райвідділу, незважаючи на постійну зайнятість на роботі, не забувають розвивати свої здібності, та досягають похвальних результатів на спортивних змаганнях. Так, завдяки участі оперуповноваженого СДСБЕЗ Сінєгубки С.О. команда з армрестлінгу Біловодського району зайняла перше місце на 14-х обласних сільських спортивних іграх, які проходили у вересні 2012 року в смт.Біловодськ, на цих же змаганнях оперуповноважений СКР Калмиков Є.В. виборов особисте друге місце з гирьового спорту, має розряд майстра спорту. Оперуповноважений СКР Дейнеко С.О. на обласній спартакіаді ГУМВСУ зі стрільби з пістолета Макарова, присвяченій дню міліції у 2012 році, зайняв особисте 3-тє місце з 34-х учасників, серед яких були бійці спецпідрозділів «Беркут», «Сокіл», «Титан», та 3-тє командне місце на змаганнях з плавання, стрільби та бігу в м.Стаханов у квітні 2013 року.

Керівництво Біловодського РВ ГУМВС не бажає зупинитися на досягнутому та на 2014 рік поставило для особового складу завдання щодо подальшої активізації роботи з населенням, посилення охорони громадського порядку та акцентування зусиль в першу чергу на профілактиці злочинів і правопорушень, використання передових науково-технічних методів у попередженні та розкритті злочинів, недопущенні порушень прав та законних інтересів громадян, активізації взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.

Імідж міліції, рівень довіри населення буде й надалі основним критерієм оцінки роботи міліції Біловодського району у наступаючому році.

Начальник Біловодського РВ ГУМВС України у Луганській області підполковник міліції М.М.Полулященко

 
   
 
 
   
 
 
Уважаемый посетитель, Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Пожалуйста, зарегистрирутесь либо войдите на сайт под своим именем.
 
 
Другие материалы по теме:
 
   
 
 • Вiталiй Захарченко: "Мiлiцiя повинна йти назустрiч людям"
 • До відома населення!
 • Правопорядок та свята що пройшли
 • Попередження злочинності серед неповнолітніх
 •  
       
   
  Информация !
       
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Погода в Беловодске
  Подробнее
  Прогноз на 2 недели
  Долгосрочный прогноз (Луганск)
  Инфо
   Расписание автобусов
   Помощник
  Популярные новости
  Беловодские сайты
  Друзья
  Информационное агентство Cxid.info
  Луганский областной козачий конный театр
  Сайт города Сватово
  Граница Украина-Россия
  Сайт города Чертково
  Зеленый туризм в Луганской области

  Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
  По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
  Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
  Copyright © Беловодск online, 2007-2018
  Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области