Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Архив новостей
Февраль 2020 (44)
Январь 2020 (61)
Декабрь 2019 (54)
Ноябрь 2019 (51)
Октябрь 2019 (50)
Сентябрь 2019 (52)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
СУБСИДІЇ ЗА СПРОЩЕНИМ ПОРЯДКОМ Новости » В Беловодске и регионе
 

У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію Урядом 28 лютого 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про удосконалення порядку надання житлових субсидій” (далі – Постанова), якою з 01 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій.

Постановою передбачено наступне.

Для призначення субсидії необхідно подати лише два документи – заяву про призначення житлової субсидії (далі – Заява) та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (далі – Декларація), форма яких спрощена (додається). Інформація про доходи зареєстрованих осіб зазначається у Декларації. Після отримання від Державної фіскальної служби та пенсійного фонду уточнених відомостей про доходи , розмір субсидії переглядається.

При призначенні субсидії до доходів враховуються : заробітна плата, пенсія, допомога, стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду ( в т.ч. оренда паїв), від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо.

Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначатиметься на підставі раніше поданих документів.

Субсидія призначатиметься на 12 місяців При цьому якщо для індивідуального опалення використовується природний газ, розмір субсидії розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний періоди . Слід зазначити, що соціальні нормативи користування природним газом в межах соціальної норми житлової площі на ці періоди різні. Так в опалювальний період соціальний норматив за місяць становить 339,80 куб. м на сім’ю з однієї особи та додатково 101,4 куб. м на кожну іншу особу, а в неопалювальний період 9 куб. м в місяць на кожну особу (на приготування їжі).

Соціальні нормативи споживання електроенергії становлять 120 квт. годин на сім’ю з однієї особи та додатково 30 квт годин на кожного члена сім’ї, але не більше 240 квт годин у місяць.

Рішення щодо звернення за призначенням субсидії в неопалювальний період, тобто з 1 травня, приймається кожною сім’єю індивідуально.

Для призначення субсидії враховуватимуться доходи без податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік. За бажанням заявника житлова субсидія може бути призначена на підставі доходів за останні шість місяців перед зверненням за умови надання довідки за цей період.

Для призначення житлової субсидії не має значення майновий стан сім’ї (наявність у володінні житлових приміщень, транспортних засобів, здача в оренду житлового приміщення тощо), крім купівлі майна або оплати послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень.

Для працездатних осіб (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, вищих навчальних закладах; осіб, призваних на строкову військову службу, отримувачів соціальних виплат), середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.

Отримують право на субсидію особи, які проживають у житловому приміщенні на підставі договору найму (оренди) житла, але обов’язково на них повинно бути відкрито особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг.

Передбачено, що у разі якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується природний газ і електроенергія субсидія надаватиметься тільки на один вид палива

Комісіям при місцевих органах виконавчої влади надано право:

- приймати рішення про надання субсидії одиноким непрацездатним громадянам на збільшену понад норму площу житла;

- визначати кількість осіб для розрахунку субсидії у випадках, коли окремі особи з числа зареєстрованих фактично не проживають у житловому приміщенні і споживання комунальних послуг обчислюється засобами обліку. Таким документом може бути довідка, що підтверджує місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, а також довідка про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні.

Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули на встановлення права на призначення субсидії та на визначення ії розміру.

Сума субсидії, перерахована (виплачена) внаслідок подання громадянином документів з недостовірними відомостями, повертається ним у подвійному розмірі.

За довідками та роз’ясненнями слід звертатися до Управління соціального захисту населення Біловодської райдержадміністрації за адресою вул. Леніна 87, або за телефонами 9-29-35, 9-18-80.

 
   
 
 
   
 
 
Уважаемый посетитель, Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Пожалуйста, зарегистрирутесь либо войдите на сайт под своим именем.
 
 
Другие материалы по теме:
 
   
 
 • Розмір податкової соціальної пільги на 2014 рік
 • Підприємець "єдиноплатник" зобов’язаний задекларувати суму отриманої допо ...
 • Платником податку на доходи фізичних осіб при наданні нерухомості в оренду ...
 • Платником податку на доходи фізичних осіб при наданні нерухомості в оренду ...
 • Майбутньому пенсіонеру
 •  
       
   
  Информация !
       
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Погода в Беловодске
  Подробнее
  Прогноз на 2 недели
  Долгосрочный прогноз
  Инфо
   Расписание автобусов
   Помощник
  Популярные новости
  Беловодские сайты
  Друзья
  Информационное агентство Cxid.info
  Луганский областной козачий конный театр
  Сайт города Сватово
  Граница Украина-Россия
  Сайт города Чертково
  Зеленый туризм в Луганской области

  Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
  По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
  Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
  Copyright © Беловодск online, 2007-2018
  Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области