Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Архив новостей
Октябрь 2019 (34)
Сентябрь 2019 (53)
Август 2019 (47)
Июль 2019 (48)
Июнь 2019 (43)
Май 2019 (53)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
Авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті дивідендів: особливості сплати Новости » В Беловодске и регионе » Налоговая сообщает
 

Емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам), в загальному порядку (крім випадків, передбачених Податковим кодексом України) нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок з податку на прибуток підприємств в розмірі встановленої ставки (з 1 січня 2014 року основна ставка податку становить 18 відсотків, а для суб'єктів індустрії програмної продукції, які застосовують спеціальні особливості оподаткування, - 5 відсотків), нарахованої на суму дивідендів, що фактично виплачуються, без зменшення суми такої виплати на суму такого податку. Зазначений авансовий внесок вноситься до бюджету до/або одночасно з виплатою дивідендів.

Обов'язок із нарахування та сплати авансового внеску з податку на прибуток підприємств за визначеною ставкою покладається на будь-якого емітента корпоративних прав, що є резидентом, незалежно від того, є такий емітент або отримувач дивідендів платником податку чи має пільги зі сплати податку, надані Податковим кодексом, чи у вигляді застосування ставки податку іншої, ніж основна (крім платників цього податку, які підпадають під дію статті 156 цього Кодексу). Обов'язок із нарахування та сплати авансового внеску з податку на прибуток не поширюється на суб'єктів господарювання, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку згідно з розділом XIV Податкового кодексу.

Зауважимо, що авансовий внесок з податку на прибуток підприємств, визначений вище, не справляється у разі виплати дивідендів в таких випадках: фізичним особам; у вигляді акцій (часток, паїв), емітованих платником податку, за умови, що така виплата ніяким чином не змінює пропорцій (часток) участі всіх акціонерів (власників) у статутному фонді емітента; інститутами спільного інвестування; на користь власників корпоративних прав материнської компанії, що сплачуються в межах сум доходів такої материнської компанії, отриманих у вигляді дивідендів від інших осіб; платником податку, прибуток якого звільнений від оподаткування відповідно до положень Податкового кодексу, у розмірі прибутку, звільненого від оподаткування у періоді, за який виплачуються дивіденди.

Викладений вище порядок оподаткування регламентується пунктом 153.3 статті 153 Податкового кодексу.
Інформаційно-комунікаційний сектор
Старобільської ОДПІ

 
   
 
 
   
 
 
Уважаемый посетитель, Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Пожалуйста, зарегистрирутесь либо войдите на сайт под своим именем.
 
 
Другие материалы по теме:
 
   
 
 • Тимчасово призупинено оподаткування дивідендів за новими правилами
 • Відповідальність за несвоєчасну сплату авансового внеску з єдиного податку
 • Звільнення від сплати деяких податків і зборів «спрощенців»
 • Подання річної звітності організацією, що набрала статус неприбуткової про ...
 • До уваги неприбуткових установ та організацій!
 •  
       
   
  Информация !
       
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Погода в Беловодске
  Подробнее
  Прогноз на 2 недели
  Долгосрочный прогноз (Луганск)
  Инфо
   Расписание автобусов
   Помощник
  Популярные новости
  Беловодские сайты
  Друзья
  Информационное агентство Cxid.info
  Луганский областной козачий конный театр
  Сайт города Сватово
  Граница Украина-Россия
  Сайт города Чертково
  Зеленый туризм в Луганской области

  Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
  По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
  Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
  Copyright © Беловодск online, 2007-2018
  Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области