Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Архив новостей
Февраль 2020 (34)
Январь 2020 (61)
Декабрь 2019 (54)
Ноябрь 2019 (51)
Октябрь 2019 (50)
Сентябрь 2019 (52)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
З 9 по 13 грудня 2019 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права Новости » В Беловодске и регионе » Пенсионный фонд сообщает
 

З 9 по 13 грудня 2019 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права – масштабний комплекс заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян.

Всеукраїнська акція «Тиждень права» започаткована згідно Указу Президента України у 2008 році з нагоди 60-ї річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людина (10 грудня 1948 року) Відповідно, саме 10 грудня кожного року після проголошення Декларації у багатьох країнах світу відзначають День прав людини.

Впровадження правового тижня здійснювалось з метою виховання у громадян поваги до закону і прав людини, що має важливе значення для розвитку правової освіти населення та в подальшій розбудові України як правової держави. Тому, всі здійснювані протягом цього тижня заходи спрямовані на запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури громадян та створення сильної, демократичної, правової держави.

Права людини є невід'ємною та однією з основних складових при формуванні розвинутої держави. У сучасному житті дотримання прав людини у країні є одними із основних покажчиків її успішності. Будь-яка держава, яка має на меті досягти свого розвитку, приділяє значну увагу правам людини.

В основному законі Україні – Конституції, правам, свободам та обов'язкам людини і громадянина присвячено окремий розділ (Розділ ІІ). Держава відповідно до Конституції України гарантує всім громадянам реалізацію їх прав у сфері соціального захисту (ст.46). Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутніми поколіннями за рівень соціального захисту, забезпечують пріоритетність соціального захисту населення в діяльності держави, вдосконалення соціальної сфери і запровадження гідного рівня життя.

Конституція України як юридична база зобов’язань щодо безпеки життєдіяльності проголошує, що «громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом».

Важливу роль у підвищенні правової освіти населення та забезпеченні прав і свобод людини відіграють територіальні органи Пенсійного фонду. Співробітники Фонду турбуються про права людини щодня, оскільки першочерговим завданням Пенсійного фонду є постійний контроль повного та своєчасного пенсійного забезпечення громадян, захист та реалізація пенсійних прав населення України.

Повсякденна робота Біловодського об’єднаного управління ПФУ Луганської області полягає не лише в своєчасному призначенні, забезпеченні фінансування та виплати пенсій, а й в конкретних справах, направлених на захист прав громадян в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування відповідно до норм чинного законодавства, зокрема:

• дотримання та захист прав осіб, що набули права на пенсію, щодо забезпечення їх пенсійними виплатами виплати;

• захист прав застрахованих осіб (робітників) у стосунках зі страхувальниками (роботодавцями), що стосується дотримання останніми законодавства про оплату праці, як запоруки належного пенсійного забезпечення в майбутньому своїх працівників;

• постійне консультування та інформування громадськості щодо змін та нововведень в пенсійному законодавстві;

• якісне та оперативне обслуговування громадян, що звертаються до управління, з будь-яких питань, що стосуються пенсійного забезпечення.

Протягом Тижня права в управлінні Фонду заплановано проведення таких заходів:

- лекції та бесіди з працівниками управління щодо питань реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття необхідного рівня правових знань;

- проведення зустрічей з учнями закладів освіти району та їх педагогічним складом для висвітлення основних питань реалізації та захисту прав людини;

- висвітлення у засобах масової інформації, у тому числі веб-сторінках управління Фонду, інформації щодо проведення пенсійних реформ, спрямованих на забезпечення захисту прав людини;

- розміщення на інтернет-ресурсах інформації з питань проведення Всеукраїнського тижня права;

Спеціалісти управління намагаються бути максимально наближеними до людей, тому як найбільш ефективним та поширеним методом захисту прав громадян на сьогодні залишається особистий прийом. Особисте спілкування – це унікальна можливість безпосереднього вирішення конкретного питання, надання допомоги у вирішенні проблем окремої людини.

Саме тому, серед населення користується попитом та довірою громадська приймальня, яка працює за принципом «єдиного вікна», а також проведення працівниками управління виїзних прийомів та зустрічей з різними верствами населення.

Зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду також і дистанційно завдяки інтернет-сервісам. Веб-портал Пенсійного фонду України – комфортний сервіс без черг та зайвих витрат. Він допоможе отримувати послуги з дотриманням вимог до захисту персональних даних, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду.

Для того, щоб скористатися можливостями веб-порталу, достатньо лише одного разу завітати до територіального управління Фонду для реєстрації або отримати електронно-цифровий підпис (ЕЦП) у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів (наприклад: центр сертифікації Державної податкової служби або «Приватбанку»). Детальніше про правила користування порталом електронних послуг та порядок реєстрації на ньому можна дізнатись безпосередньо на ньому або в територіальному органі Пенсійного фонду України.

Запрошуємо Вас стати користувачем веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України! Адреса веб-порталу: www.portal.pfu.gov.ua.

 
   
 
 
   
 
 
Уважаемый посетитель, Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Пожалуйста, зарегистрирутесь либо войдите на сайт под своим именем.
 
 
Другие материалы по теме:
 
   
 
 • Реалізація і захист прав людини з питань, що стосується діяльності Пенсійно ...
 • РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН
 • Всесвітня акція «16 днів проти гендерного насильства»
 • Докладно про ВЕБ-портал Пенсійного фонду України
 • „ЄДИНЕ ВІКНО” - швидко, якісно, зручно
 •  
       
   
  Информация !
       
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Погода в Беловодске
  Подробнее
  Прогноз на 2 недели
  Долгосрочный прогноз
  Инфо
   Расписание автобусов
   Помощник
  Популярные новости
  Беловодские сайты
  Друзья
  Информационное агентство Cxid.info
  Луганский областной козачий конный театр
  Сайт города Сватово
  Граница Украина-Россия
  Сайт города Чертково
  Зеленый туризм в Луганской области

  Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
  По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
  Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
  Copyright © Беловодск online, 2007-2018
  Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области