Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Архив новостей
Декабрь 2019 (31)
Ноябрь 2019 (51)
Октябрь 2019 (50)
Сентябрь 2019 (52)
Август 2019 (47)
Июль 2019 (48)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН Новости » В Беловодске и регионе » Прокуратура сообщает
 

Право на звернення до державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, а за деяких обставин і до міжнародних організацій є одним з найважливіших фундаментальних прав людини та громадянина.

Так, відповідно до ст.40 Конституції України всі громадяни мають право направляти індивідуальні або колективні письмові звернення або особисто звертатися в органи державної влади та місцевого самоврядування, до посадових і службових осіб цих органів, які зобов’язані розглядати звернення і давати обґрунтовану відповідь в установлений законом строк.

Основним законодавчими актами, що регламентують порядок і строки розгляду та вирішення звернень є Закони України «Про звернення громадян», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад».

Розгляд і вирішення заяв, скарг і пропозицій (далі звернень) та особистий прийом громадян є одним з найважливіших джерел інформації про порушення конституційних прав і свобод людини й громадянина, про злочини та інші суспільно небезпечні правопорушення.

Статтею 12 Закону України «Про прокуратуру» передбачено, що прокурор розглядає заяви і скарги про порушення прав фізичних і юридичних осіб, крім скарг, які віднесені до компетенції суду.

Відповідно до ст.21 Закону України «Про прокуратуру» перевірки за заявами фізичних чи юридичних осіб, зверненнями та запитами депутатів усіх рівнів, крім заяв та повідомлень про кримінальне правопорушення, проводяться лише у разі їх попереднього розгляду компетентними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими чи службовими особами або неприйняття ними у встановлені строки рішень з цих питань.

На виконання вказаної норми закону прокуратурою району протягом минулого 2014 року прийнято та розглянуто 59 звернень, з яких вирішено 21. Направлено для вирішення в інші відомства 38 звернень.

Протягом 2014 року за результатами розгляду звернень громадян задоволено 2 звернення (з питань представництва інтересів громадян і захисту конституційних прав громадян на оплату праці).

Захист прав громадян здійснено шляхом представництва інтересів громадян в суді, а саме до суду подані заяви в порядку наказного провадження, судом заяви розглянуто, видані судові накази про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати. На даний час рішення суду реально виконано, працівникам сплачено належні їм кошти.

Відповідно до ст.12 Закону України «Про прокуратуру» прокурорами проводиться особистий прийом громадян. З метою забезпечення права громадян на звернення до органів прокуратури, здійснення прийому громадян проводиться не тільки безпосередньо у прокуратурі Біловодського району, а й за місцем роботи та проживання громадян. Відомості про час та місце проведення прийму громадян завчасно розміщуються у засобах масової інформації та направлялися за місцем проведення особистого прийму громадян для інформування та розміщення на інформаційних стендах.

Це важливе питання перебуває під постійним контролем органів прокуратури.

 

Прокурор Біловодського району старший радник юстиції В.В.Ткаченко

 
   
 
 
   
 
 
Уважаемый посетитель, Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Пожалуйста, зарегистрирутесь либо войдите на сайт под своим именем.
 
 
Другие материалы по теме:
 
   
 
 • Представництво інтересів громадян та держави в суді
 • Виїзний прийом громадян
 • Нагляд за додержанням вимог законодавства про звернення громадян
 • ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
 • Сообщение из прокуратуры
 •  
       
   
  Информация !
       
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Погода в Беловодске
  Подробнее
  Прогноз на 2 недели
  Долгосрочный прогноз (Луганск)
  Инфо
   Расписание автобусов
   Помощник
  Популярные новости
  Беловодские сайты
  Друзья
  Информационное агентство Cxid.info
  Луганский областной козачий конный театр
  Сайт города Сватово
  Граница Украина-Россия
  Сайт города Чертково
  Зеленый туризм в Луганской области

  Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
  По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
  Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
  Copyright © Беловодск online, 2007-2018
  Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области