Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Архив новостей
Ноябрь 2019 (26)
Октябрь 2019 (52)
Сентябрь 2019 (53)
Август 2019 (47)
Июль 2019 (48)
Июнь 2019 (43)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
Державна реєстрація шлюбу Новости » В Беловодске и регионе » Регистрационная служба сообщает
 

Сім’я є первинним та основним осередком суспільства. Одним із варіантів створення сім'ї є державна реєстрація шлюбу, для цього необхідно звернутись до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану за вашим вибором.

Перша умова для державної реєстрації шлюбу — це досягнення нареченими шлюбного віку. Шлюбний вік для чоловіків та жінок в Україні встановлюється у вісімнадцять років. За заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.

При поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу жінка та чоловік повинні пред'явити такі документи:...

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Як змінити прізвище або ім'я Новости » В Беловодске и регионе » Регистрационная служба сообщает
 

Якщо у вас з’явилось бажання змінити своє прізвище або ім’я, необхідно звернутись до відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі – Відділ) за місцем проживання.

Заява про зміну прізвища чи імені подається у письмовій формі за умови пред'явлення паспорта громадянина України. Для зміни прізвища або імені фізичної особи, яка досягла чотирнадцятирічного віку, разом з відповідною заявою подається свідоцтво про народження, довідка з місця проживання та заява в письмовій формі батьків або піклувальника про надання згоди. Фізична особа, яка досягла шістнадцятирічного віку, але не отримала паспорт громадянина України, пред'являє свідоцтво про народження та довідку з місця проживання за умови, якщо від дня досягнення зазначеного віку минуло менше ніж один місяць...

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Електронний запис на прийом Новости » В Беловодске и регионе » Регистрационная служба сообщает
 

Відділ ДРАЦС РС районного управління юстиції повідомляє, що з 01.10.2013 через офіційний сайт Головного управління юстиції у Луганській області з’явилася можливість здійснювати попередній електронний запис на прийом.
З допомогою електронного запису кожен може записатися на прийом до відділу у зручний для Вас час з таких питань:

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Підсумки роботи за 2013 рік Новости » В Беловодске и регионе » Регистрационная служба сообщает
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Біловодського районного управління юстиції у Луганській області повідомляє, що у 2013 році на території Біловодського району зареєстровано: народжень — 240 (з них двоє дітей мертвонароджені); смертей — 350 (з них одна дитина померла до одного року); шлюбів — 104; розірвання шлюбу — 18...

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Визначення імені дитини Новости » В Беловодске и регионе » Регистрационная служба сообщает
 

Протягом 2013 року у Біловодському районі зареєстровано 240 народжень, з яких 136 народження хлопчиків і 102 - дівчаток. Найпопулярнішими іменами для хлопчиків торік були Артем, Данило, Дмитро, а для дівчаток — Анастасія, Анна, Вікторія та Поліна. Рідко вживаними для хлопчиків у 2013 році були імена Давид, Кліментій, Назар, Платон, для дівчаток — Альбіна, Аріна, Влада, Джамілія, Мілана...

 
Подробнее | Комментарии (0) |
До уваги зареєстрованих громадських об’єднань Новости » В Беловодске и регионе » Регистрационная служба сообщает
 

До уваги зареєстрованих громадських об’єднань та відокремлених підрозділів іноземних неурядових організацій!

Відповідно до пункту 3 розділу II. «Перехідні та прикінцеві положення», Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів, щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» (далі — Закон про внесення змін), прийнятого Верховною Радою України 16.01.2014 № 721-VII, громадські об’єднання, а також відокремлені підрозділи іноземних неурядових організацій, які на день набрання чинності цим Законом отримують кошти чи інше майно з іноземних джерел та беруть участь у політичній діяльності, яка здійснюється на території України, зобов’язані протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом здійснити дії, необхідні для набуття ними статусу громадського об’єднання, яке виконує функції іноземного агента, а також дії, необхідні для приведення найменування у відповідність до вимог Закону про внесення змін.

 
Подробнее | Комментарии (0) |
Погода в Беловодске
Подробнее
Прогноз на 2 недели
Долгосрочный прогноз (Луганск)
Инфо
 Расписание автобусов
 Помощник
Популярные новости
Беловодские сайты
Друзья
Информационное агентство Cxid.info
Луганский областной козачий конный театр
Сайт города Сватово
Граница Украина-Россия
Сайт города Чертково
Зеленый туризм в Луганской области

Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
Copyright © Беловодск online, 2007-2018
Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области