Главная Регистрация Новости Объявления Форум Почта Контакты RSS  
Навигация по сайту
Реклама
Календарь
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Архив новостей
Январь 2020 (46)
Декабрь 2019 (54)
Ноябрь 2019 (51)
Октябрь 2019 (50)
Сентябрь 2019 (52)
Август 2019 (47)
Опрос
Оцените работу сайта

Лучший из Беловодских
Неплохой сайт
Устраивает ... но ...
Встречал и получше
Совсем не понравился

Рекомендуем!
Як змінити прізвище або ім'я Новости » В Беловодске и регионе » Регистрационная служба сообщает
 

Якщо у вас з’явилось бажання змінити своє прізвище або ім’я, необхідно звернутись до відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі – Відділ) за місцем проживання.

Заява про зміну прізвища чи імені подається у письмовій формі за умови пред'явлення паспорта громадянина України. Для зміни прізвища або імені фізичної особи, яка досягла чотирнадцятирічного віку, разом з відповідною заявою подається свідоцтво про народження, довідка з місця проживання та заява в письмовій формі батьків або піклувальника про надання згоди. Фізична особа, яка досягла шістнадцятирічного віку, але не отримала паспорт громадянина України, пред'являє свідоцтво про народження та довідку з місця проживання за умови, якщо від дня досягнення зазначеного віку минуло менше ніж один місяць.

До заяви про зміну прізвища або імені додаються: свідоцтво про народження заявника, свідоцтво про шлюб (у разі, коли заявник перебуває у шлюбі), свідоцтво про розірвання шлюбу (у разі, коли шлюб розірвано), свідоцтва про народження дітей (у разі, коли заявник має малолітніх або неповнолітніх дітей), фотокартка заявника, квитанція про сплату державного мита.

Під час подання заяви про зміну прізвища або імені Відділ попереджає заявника про встановлену законодавством відповідальність за повідомлення неправдивих відомостей і необхідність обміну паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон та інших документів.

Заява про зміну прізвища або імені розглядається у тримісячний строк з дня її подання.

Відділ надсилає необхідні матеріали до органу внутрішніх справ за місцем проживання заявника для надання висновку про можливість зміни прізвища або імені. Орган внутрішніх справ за результатами відповідної перевірки, яка проводиться безоплатно, у місячний строк готує та надсилає висновок про можливість зміни прізвища або імені до Відділу.

Відділ на підставі документів про зміну імені та висновку органу внутрішніх справ про можливість зміни прізвища або імені готує висновок про надання дозволу на зміну прізвища або імені або відмову в його наданні та надсилає заявникові.

Підставами для відмови у наданні дозволу на зміну прізвища або імені є: здійснення стосовно заявника кримінального провадження або його перебування під адміністративним наглядом; наявність у заявника судимості, яку не погашено або не знято в установленому законом порядку; офіційне звернення правоохоронних органів іноземних держав про оголошення розшуку заявника; подання заявником неправдивих відомостей. Відмова у наданні дозволу на зміну імені може бути в установленому порядку оскаржена у суді.

Звертаємо увагу, що у 2011 році прізвище змінили 3 чоловіка, у 2012 - 4, у 2013 - 9. На сьогоднішній день кількість бажаючих змінити прізвище по Біловодському району значно зросла.

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Біловодського районного управління юстиції у Луганській області

 
   
 
 
   
 
 
Уважаемый посетитель, Вы вошли на сайт как незарегистрированный пользователь. Пожалуйста, зарегистрирутесь либо войдите на сайт под своим именем.
 
 
Другие материалы по теме:
 
   
 
 • Порядок реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі
 • Електронний запис на прийом
 • Підсумки роботи за 2013 рік
 • Порядок отримання свідоцтва про допуск транспортного засобу до перевезеннян ...
 • Визначення імені дитини
 •  
       
   
  Информация !
       
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  Погода в Беловодске
  Подробнее
  Прогноз на 2 недели
  Долгосрочный прогноз
  Инфо
   Расписание автобусов
   Помощник
  Популярные новости
  Беловодские сайты
  Друзья
  Информационное агентство Cxid.info
  Луганский областной козачий конный театр
  Сайт города Сватово
  Граница Украина-Россия
  Сайт города Чертково
  Зеленый туризм в Луганской области

  Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на Belovodsk.lg.ua. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://belovodsk.lg.ua
  По всем вопросам пишите: trash(собака-барабака)belovodsk.info Редакция не несет ответственность за содержание публикаций и рекламной информации.
  Сайт "Беловодск online" основан 1 октября 2007 года
  Copyright © Беловодск online, 2007-2018
  Rambler's Top100 Рейтинг сайтов Луганска и Луганской области