Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 42 тисячі адміністративних послуг
13
август
2021

Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 42 тисячі адміністративних послуг

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв розповів, що органами ДПС регіону у січні – липні 2021 року надано платникам 42 тис. 277 адміністративних послуг, з них в електронній формі – 5 тис. 253.
За його словами, найбільш затребуваними в області залишаються такі послуги, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (видано 19 тис.325 карток), отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків (видано 8 тис. 645 довідок), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 2 тис. 754 витяги), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 5 тис. 487 книг), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 2 тис. 485 платників), видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної податкової служби (видано 1 тис. 504 довідки).
Євген Жердєв зазначив, що найчастіше платники податків користувалися електронною формою при отриманні послуг з реєстрації РРО (50,5 відс.), видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (68,8 відс.), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (67,8 відс.).
Він нагадав, що адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог інформаційних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці ДПС. З інформаційними картками надання адміністративних послуг та зразками заяв кожен платник податків має можливість ознайомитися на стендах у приміщеннях кожного Центру обслуговування платників та на субсайті Головного управління ДПС у Луганській області вебпорталу ДПС в розділі «Діяльність/Адміністративні послуги».
Євген Жердєв наголосив, що сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє чимало питань в органах ДПС вирішити дистанційно. Зокрема, процес подання звітності суттєво полегшує електронне звітування, а у віддаленому спілкуванні з органами ДПС допоможе використання персонального робочого місця в Електронному кабінеті платника.
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Головне управління ДПС у Луганській області