Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 48,5 тисяч адміністративних послуг
13
сентябрь
2021

Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 48,5 тисяч адміністративних послуг

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що органами ДПС регіону у січні – серпні 2021 року надано платникам 48 тис. 509 адміністративних послуг, з них в електронній формі – 5 тис.963. Останній показник на 122 відс. перевищує кількість адміністративних послуг в електронному вигляді за аналогічний період минулого року.За її словами, найбільш затребуваними в області залишаються такі послуги, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (видано 22 тис.942 картки), отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків (видано 9 тис.394 довідки), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 3 тис. 093 витяги), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 2 тис.831 книгу), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 2 тис.822 платника), видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної податкової служби (видано 1 тис. 716 довідок).
Людмила Хворостян зазначила, що найчастіше платники податків користувалися електронною формою при отриманні послуг з реєстрації РРО (48,7 відс.), видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (68,5 відс.), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (68 відсотків).
Вона нагадала, що адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог інформаційних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці ДПС. З інформаційними картками надання адміністративних послуг та зразками заяв кожен платник податків має можливість ознайомитися на стендах у приміщеннях кожного Центру обслуговування платників та на субсайті Головного управління ДПС у Луганській області вебпорталу ДПС в розділі «Діяльність/Адміністративні послуги».
Людмила Хворостян наголосила, що сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє чимало питань в органах ДПС вирішити дистанційно. Зокрема, процес подання звітності суттєво полегшує електронне звітування, а у віддаленому спілкуванні з органами ДПС допоможе використання персонального робочого місця в Електронному кабінеті платника.
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Головне управління ДПС у Луганській області