Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Майже 9 тис. адмінпослуг надано платникам податків у центрах обслуговування Старобільського управління
19
июнь
2020

Майже 9 тис. адмінпослуг надано платникам податків у центрах обслуговування Старобільського управління

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Старобільського управління  Головного управління ДПС у Луганській області. Підбиваючи підсумки роботи за січень-травень 2020 року,  в.о. начальника Старобільського управління  Людмила Хворостян відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП).                                                                                                    
Протягом січня-травня 2020 року до ЦОП за адміністративними послугами звернулося 8612 платників податків. ЦОП Старобільського управління надано 8426 різних адміністративних послуг ут.ч. Старобільський ЦОП - 2913, Новопсковський ЦОП -2694, Новоайдарський ЦОП-1667, Марківський ЦОП-1152. Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористалися 3973громадянина, що складає  46 відс. від всіх наданих послуг.
Найбільш запитуваними послугами є також:
-видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 2427,
-надання витягу з реєстру платників єдиного податку 432,
-реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 341,
-реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 304,
-реєстрація платника єдиного податку – 264.
Надання адміністративних послуг здійснюється в чотирьох центрах обслуговування платників, які функціонують у м. Старобільськ, смт. Марківка , смт. Новопсков та смт. Новоайдар.  
 
Старобільське управління