Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Понад 10 тис. адмінпослуг надано платникам податків у центрах обслуговування Старобільського управління
15
июль
2020

Понад 10 тис. адмінпослуг надано платникам податків у центрах обслуговування Старобільського управління

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Старобільського управління  Головного управління ДПС у Луганській області. Підбиваючи підсумки роботи за перше півріччя 2020 року,  начальник Старобільського управління  Людмила Хворостян відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП).                                                                                                    
Протягом січня-червня 2020 року до ЦОП за адміністративними послугами звернулося 10372 платників податків. ЦОП Старобільського управління надано 10122 різних адміністративних послуг ут.ч. Старобільський ЦОП - 3563, Новопсковський ЦОП -3060, Новоайдарський ЦОП-2084, Марківський ЦОП-1415. Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористалися 4937 громадян, що складає  48 відс. від всіх наданих послуг.
Найбільш запитуваними послугами є також:
-видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 2661,
-надання витягу з реєстру платників єдиного податку 513,
-реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 455,
-реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 346,
-реєстрація платника єдиного податку – 301.
Надання адміністративних послуг здійснюється в чотирьох центрах обслуговування платників, які функціонують у м. Старобільськ, смт. Марківка , смт. Новопсков та смт. Новоайдар.  
 
Старобільське управління