Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Понад 13 тис. адмінпослуг надано платникам податків у центрах обслуговування Старобільського управління
15
сентябрь
2020

Понад 13 тис. адмінпослуг надано платникам податків у центрах обслуговування Старобільського управління

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Старобільського управління  Головного управління ДПС у Луганській області. Підбиваючи підсумки роботи за січень-серпень 2020 року,   начальник Старобільського управління  Людмила Хворостян відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП).                                                                                                    
Протягом січня-серпня 2020 року до ЦОП за адміністративними послугами звернулося 13798 платників податків. ЦОП Старобільського управління надано 13474 різних адміністративних послуг у.т.ч. Старобільським ЦОП - 4933, Новопсковським ЦОП -3796, Новоайдарським ЦОП-2937, Марківським ЦОП-1808. Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористалися 7192 громадянина, що складає  53 відс. від всіх наданих послуг.
Найбільш запитуваними послугами є також:
-видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 3071,
-надання витягу з реєстру платників єдиного податку 597,
-реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 594,
-реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 434,
-реєстрація платника єдиного податку – 363.
Надання адміністративних послуг здійснюється в чотирьох центрах обслуговування платників, які функціонують у м. Старобільськ, смт. Марківка , смт. Новопсков та смт. Новоайдар.  
 
Старобільське управління