Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Ведення обліку платниками єдиного податку
13
январь
2021

Ведення обліку платниками єдиного податку

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Законом України від 14 липня 2020 року №786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців» (далі - Закон №786) пункт 296.1 Податкового кодексу України викладено у новій редакції.Цим пунктом визначено, що з 01.01.2021 фізичні особи - підприємці платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість ведуть облік у довільній формі шляхом помісячного відображення отриманих доходів, а фізичні особи - підприємці платники єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік у довільній формі шляхом помісячного відображення отриманих доходів та витрат.
При цьому визначено, що облік доходів і витрат може вестися в паперовому та/або електронному вигляді.
На підставі вимог Закону №786 Міністерством фінансів України затверджено наказ від 26 листопада 2020 року №728 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року №579».
Отже, Державна податкова служба України рекомендує платникам першої - третьої груп єдиного податку по можливості продовжити ведення книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат за формами, які були затверджені у наказі Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року №579.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно, використовуючи електронні сервіси, у т.ч. «Електронний кабінет» та «InfoTAX».
Актуальну податкову інформацію можна отримати також на офіційних сторінках служби у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/TaxUkraine/
https://t.me/tax_gov_ua
https://www.youtube.com/channel/UCvdcv-7iVw7IGL0uFa_6Uaw
https://www.youtube.com/channel/UCggb4UOzdEjxmByM1MvhokA
https://www.facebook.com/tax.lugansk/
https://t.me/lg_tax

Головне управління ДПС у Луганській області