Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Якщо ви репетитор – надайте податкову декларацію до своєї податкової інспекції!
11
февраль
2021

Якщо ви репетитор – надайте податкову декларацію до своєї податкової інспекції!

Головне управління ДПС у  Луганській області нагадує , що одним з видів доходу, який підлягає декларуванню, є плата за репетиторські послуги. Отже, викладачі або вчителі, які надають репетиторські послуги і при цьому не зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, зобов`язані задекларувати свої доходи за 2020 рік і сплатити податок.
Відповідно до норм Податкового кодексу, якщо викладач-репетитор не є фізичною особою – підприємцем, але надає репетиторські послуги фізичним особам, то він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів.
Отриманий дохід від репетиторства оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовим збором за ставкою 1,5 відсотки.
Громадяни, які надають такі послуги, повинні звернутися до податкових органів за місцем своєї податкової адреси та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік до 01 травня поточного року.
Декларацію можна подати не відвідуючи податкові органи, а скористатися податковими сервісами, зокрема Електронним кабінетом, попередньо отримавши кваліфікований електронний підпис.
Старобільський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
Головного управління ДПС у Луганській області