Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Припинено злочинну схему формування податкового кредиту, яка принесла державі понад 88 млн гривень збитків
25
май
2021

Припинено злочинну схему формування податкового кредиту, яка принесла державі понад 88 млн гривень збитків

Відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Луганській області, спільно з слідчим управлінням Головного управління ДФС у Луганській області виявлено та припинено схему введення в обіг нереальних товарів/послуг невідомого походження.Встановлено, що групою осіб з використанням підконтрольних суб’єктів господарювання запроваджено схему формування штучного податкового кредиту для підприємств реального сектору економіки шляхом підміни номенклатури товарів. Сума збитків, завданих за рахунок функціонування зазначеної схеми, склала понад 88 млн гривень.
У теперішній час зазначені факти відпрацьовуються слідчим управлінням Головного управління ДФС у Луганській області у межах кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками правопорушень, передбачених ст. 205-1 Кримінального кодексу України.

Головне управління ДПС у Луганській області