Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 1,2 млрд гривень ПДФО
26
май
2021

Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 1,2 млрд гривень ПДФО

Спільно з бізнесом податкова служба Луганщини забезпечує позитивну динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб (далі-ПДФО). Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв. За його словами, протягом січня - квітня 2021 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 1 млрд 239,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Це на 177,7 млн грн більше ніж у аналогічному періоді минулого року.
Місцеві бюджети отримали 925,6 млн грн ПДФО, що перевищує показники січня – квітня  2020 року на 134,5 млн гривень. До державного бюджету за чотири місяці поточного року мобілізовано 313,5 млн грн ПДФО. Цей показник збільшився на 43,2 млн грн у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.
«Наповнення місцевих бюджетів знаходиться на постійному контролі у податковій службі Луганської області, оскільки від цього багато в чому залежить стабільність і стійкість всієї фінансової системи регіону, - зазначив Євген Жердєв. – Важливо, що територіальні громади найбільшу частку податкових надходжень отримують саме за рахунок ПДФО. Ці кошти йдуть на розвиток власної соціально-економічної сфери».
Він підкреслив, що в останні роки податківці відзначають зростання  податкової культури платників і дотримання ними вимог законодавства. Загалом темпи росту надходжень до місцевих бюджетів свідчать про ефективність роз’яснювальних та інформаційно-комунікаційних заходів, які проводить податкова служба спільно з активом громад стосовно декларування найманої праці та своєчасної сплати ПДФО.
Зі свого боку, податківці, завжди відкриті для конструктивного діалогу та співпраці з бізнесом. Важливо спільними зусиллями забезпечити законні права та інтереси платників, створити сприятливий податковий клімат, поліпшити фінансовий стан та платоспроможність підприємств і підприємців та розвивати партнерство між ДПС та представниками бізнесу.

Головне управління ДПС у Луганській області