Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 25 тисяч адміністративних послуг
31
май
2021

Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 25 тисяч адміністративних послуг

Органами ДПС Луганської області у січні – квітні 2021 року надано платникам 25 тис.010 адміністративних послуг, з них в електронній формі – 2 тис.791.Найбільш затребуваними в області залишаються такі послуги, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (видано 10477 карток), отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків (видано 6127 довідок), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 1646 витягів), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 1426 книг), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 1496 платників), видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної податкової служби (видано 944 довідки).
Найчастіше платники податків користувалися електронною формою при отриманні послуг з реєстрації РРО (44,7 відс.), видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (68,9 відс.), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (65,6 відс.).
У відомстві нагадали, що адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог інформаційних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці ДПС. З інформаційними картками надання адміністративних послуг та зразками заяв кожен платник податків має можливість ознайомитися на стендах у приміщеннях кожного Центру обслуговування платників та на субсайті Головного управління ДПС у Луганській області вебпорталу ДПС в розділі «Діяльність/Адміністративні послуги».
Водночас сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє чимало питань в органах ДПС вирішити дистанційно. Зокрема, процес подання звітності суттєво полегшує електронне звітування, а у віддаленому спілкуванні з органами ДПС допоможе використання персонального робочого місця в Електронному кабінеті платника.
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Головне управління ДПС у Луганській області