Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Подбайте про вчасну сплату майнових податків
22
июль
2021

Подбайте про вчасну сплату майнових податків

У Головному управлінні ДПС у Луганській області нагадують. Податкові зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю сплачуються фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення відповідного податкового повідомлення-рішення.Сума узгодженого грошового зобов’язання, не сплаченого платником податків у встановлений Податковим кодексом України (далі - ПКУ) строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному ПКУ є податковим боргом.
У відомстві зазначають, що у разі наявності у платника податкового боргу до 3060 грн, податкова вимога боржнику не надсилається, але при цьому на заборговану суму нараховуються штрафні санкції та пеня.
Фізична особа – громадянин, яка не є суб’єктом господарювання, може отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису.
Також у відомстві звертають увагу на необхідність дотримання вимог наказу Мінфіну від 24.07.2015 № 666 та за наявності податкового боргу при заповненні розрахункового документу на сплату податків у полі «призначення платежу» зазначати код виду сплати 140 – надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу.         

Головне управління ДПС у Луганській області