Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Прокуратора сообщает » Чоловік намагався уникнути відповідальності пропонуючи хабар поліцейському
31
август
2020

Чоловік намагався уникнути відповідальності пропонуючи хабар поліцейському

За процесуального керівництва Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Луганської області до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця, який намагався уникнути кримінальної відповідальності, запропонувавши службовій особі неправомірну вигоду.
    Досудовим розслідуванням встановлено, що у серпні 2020 року 49-річний місцевий мешканець намагався надати неправомірну вигоду у сумі 14 000 грн заступнику начальника Біловодського відділу поліції за сприяння у не притягненні останнього до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення проти власності.
    Правоохоронець відмовився від пропозиції та негайно повідомив про інцидент керівництву. На місце події прибула слідчо-оперативна група відділу поліції, яка задокументувала протиправну діяльність вказаної особи.
    За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 4-х років.
    На цей час особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обвинувальний акт спрямовано до суду для розгляду по суті.

Прокурор Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Є. Шуліка