Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Прокуратора сообщает » Розгляд звернень громадян та запитів на надання інформації
23
декабрь
2020

Розгляд звернень громадян та запитів на надання інформації

Розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію є одними з  напрямків діяльності органів прокуратури України, які є засобами відстоювання особами своїх прав і законних інтересів та поновлення їх у разі порушення. 

Біловодським відділом Старобільської прокуратури протягом 11 місяців 2020 року в межах компетенції вживались заходи щодо розгляду та вирішення звернень, які надходили до відділу.

З метою забезпечення доступу громадян до публічної інформації Біловодським відділом організовано роботу інформаційного стенду, інформація на якому систематично оновлюється. 

Протягом 11 місяців 2020 року до Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури надійшло 19 звернень громадян, 10 з яких вирішено по суті, 8 звернень направлено для вирішення у інші відомства у зв’язку з тим, що порушені у них питання не належать до повноважень органів прокуратури та 1 звернення задоволено.

Більшість вирішених звернень стосувалися досудового розслідування конкретних кримінальних проваджень.

 Усі звернення розглянуті прокуратурою у встановлені законом строки з наданням заявникам обґрунтованих відповідей.

За 11 місяців 2020 році запити про надання публічної інформації до Біловодського відділу місцевої прокуратури не надходили.


Прокурор Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури О. Пуговкіна