Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Прокуратора сообщает » За незаконну порубку лісу засуджено до обмеження волі
22
март
2021

За незаконну порубку лісу засуджено до обмеження волі

За незаконну порубку лісу, вчинену на території об’єкту природно-заповідного фонду, місцевого мешканця засуджено до обмеження волі з іспитовим строком

Вироком Біловодського районного суду Луганської області місцевого 50-річного мешканця визнано винним у вчиненні незаконної порубки лісу на території об’єкту природно-заповідного фонду та призначено покарання у вигляді 3 років обмеження волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком (ч. 3 ст. 246 КК України).

    Публічне обвинувачення підтримували прокурори Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури Луганської області.

    У ході судового розгляду встановлено, що у січні 2021 року чоловік без спеціального дозволу, з використанням власної ручної пилки здійснив незаконну порубку сироростучого дерева породи клен на території об’єкту природно-заповідного фонду, що розташований в межах Біловодської селищної ради Старобільського району. Вказані дії призвели до спричинення матеріальної шкоди інтересам держави.

    Враховуючи зібрані докази, які повно та всебічно були досліджені у ході судового розгляду кримінального провадження, сторона обвинувачення довела провину особи в повному обсязі.

    Вирок суду набрав законної сили.Прокурор Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури О.В. Пуговкіна