Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » В Беловодске » Соціально-виховна робота ˗ запорука успішної ресоціалізації суб'єктів пробації
28
май
2020

Соціально-виховна робота ˗ запорука успішної ресоціалізації суб'єктів пробації

У системі засобів виправлення і ресоціалізації суб’єктів пробації важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів,    недопущення вчинення нових кримінальних та адміністративних правопорушень.    
     Так під час проведення рєєстрації засуджених до покарань не пов'язаних з позбавленням волі було встановлено факт притягнення до адміністративної відповідальності підоблікового суб'єкта пробації. Провідний інспектор Біловодського  районного сектору філії Державної станови «Центр пробації» в Луганській області Сергій Зелик провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з метою недопущення вчинення повторних адміністативних правопорушень. Під час бесіди були роз’ясненні наслідки протиправної поведінки, види юридичної відповідальності, надано рекомендації, як запобігти   негативному впливу  оточення та  своєчасно розпізнати настання   проблемного  моменту,  що  може  призвести до конфлікту чи правопорушення, повторно роз'яснено обов'язки, покладені судом та важливість їх виконання. У ході зустрічі було обговорено основні причини скоєння правопорушень та як їх уникати у майбутньому.         
     Особлива увага під час виховної роботи приділялася важливості розуміння перспектив свого життя як законослухняного громадянина та успішного проходження наглядової пробації.

Єлизавета Юрченко, Фахівець ІІ категорії Біловодського РС