Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 61 тисячу адміністративних послуг
16
ноябрь
2021

Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 61 тисячу адміністративних послуг

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов розповів, що органами ДПС регіону у січні - жовтні 2021 року надано платникам 61 тис. 559 адміністративних послуг, з них в електронній формі – 8 тис. 157. Загальна кількість адміністративних послуг у поточному році на 113 відс. перевищує їх кількість за аналогічний період минулого року.За його словами, найбільш затребуваними в області залишаються такі послуги, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (видано 29 тис. 003 картки), отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків (видано 10 тис. 951 довідку), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 3 тис. 953 витяги), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 3 тис. 683 книги), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 3 тис. 576 платників), видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної податкової служби (видано 2 тис. 110 довідок).
Ігор Ткачов зазначив, що найчастіше платники податків користувалися електронною формою при отриманні послуг з реєстрації РРО (50,4 відс.), видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (68,6 відс.), реєстрації книг обліку розрахункових операцій (67,8 відсотків).
Він нагадав, що адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог інформаційних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці ДПС. З інформаційними картками надання адміністративних послуг та зразками заяв кожен платник податків має можливість ознайомитися на стендах у приміщеннях кожного Центру обслуговування платників та на субсайті Головного управління ДПС у Луганській області вебпорталу ДПС в розділі «Діяльність/Адміністративні послуги».
Ігор Ткачов наголосив, що сучасний рівень інформаційних технологій дозволяє чимало питань в органах ДПС вирішити дистанційно. Зокрема, процес подання звітності суттєво полегшує електронне звітування, а у віддаленому спілкуванні з органами ДПС допоможе використання персонального робочого місця в Електронному кабінеті платника.

Головне управління ДПС у Луганській області