Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Інформація про суб'єкта декларування
10
январь
2022

Інформація про суб'єкта декларування

   З 01.12.2021 набрали чинності низка нормативно-правових актів, серед яких Порядок заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та Форма декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (затверджено Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 23.07.2021 № 449/21, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 липня 2021 року за № 987/36609). 
    Під час заповнення Розділу 2.1 «Інформація про суб’єкта декларування» декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), слід звернути увагу на адреси зареєстрованого та фактичного місця проживання. 
    УВАГА!!! Якщо адреси зареєстрованого та фактичного місця проживання не збігаються, слід зазначити окремо відомості про зареєстроване місце проживання та заповнити блоки полів «Місце фактичного проживання або поштова адреса, на яку суб’єкту декларування Національним агентством може бути надіслано кореспонденцію». 
    При цьому додатково обрати такі позначки: «це адреса місця фактичного проживання» - у разі, якщо вказана адреса є адресою місця фактичного проживання; «це адреса для листування» - у разі, якщо вказана адреса є адресою для листування з Національним агентством, при цьому не є адресою місця фактичного проживання. 
    Якщо адреса місця фактичного проживання збігається з адресою для листування з Національним агентством, обирається позначка «це адреса місця фактичного проживання». Додатково обирати позначку «це адреса для листування» не потрібно. 
    Обрання однієї з позначок є обов’язковим. Відомості про зареєстроване та фактичне місце проживання зазначаються станом на кінець звітного періоду, а для адреси для листування - на дату подання декларації. (пп. 2 п. 2 Розділу IV Порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування). 

Головне управління ДПС у Луганській області