Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Гаряча лінія: на допомогу платникам податків
29
июль
2020

Гаряча лінія: на допомогу платникам податків


У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли, що запитували платники податків на «гарячій лінії» минулого тижня.
Якщо платник єдиного податку земельну ділянку передав в оренду, які є зміни у сплаті земельного податку?
Законом № 466 передбачена норма, яка набрала чинності з 01 липня 2020 року. За земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку першої - третьої груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку), передбачено звільнення від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з земельного податку.
Отже, для платників єдиного податку першої - третьої груп з 1 липня 2020 року не діє звільнення від сплати земельного податку за ділянки, які надаються в оренду (найм, позичку), а також за ділянки, на яких розташовані об'єкти нерухомості, що надаються в оренду (найм, позичку).
Платник єдиного податку 3-ї групи змінює місце діяльності, чи є нововведення щодо подання заяви про таку зміну?
У разі зміни податкової адреси суб'єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни. Така норма передбачена Законом №466 (діє з 23.05.2020 року).
Яким чином покупець зможе перевірити розрахунковий документ (чек), виданий ПРРО, що працює в режимі в оффлайн?
У розрахунковому документі (чеку) має обов’язково бути наявна позначка про проведення розрахункової операції в режимі офлайн.
Перевірити наявність цього чеку в базі даних ДПС можливо через Електронний кабінет після завершення роботи ПРРО в режимі офлайн та передачі ним чека/чеків до фіскального сервера.
Інформація про фіскальні номери, що увійшли до діапазону для використання ПРРО, що працює у режимі офлайн, буде оприлюднена в Електронному кабінеті із зазначенням даних про фіскальний номер ПРРО та про суб’єкта господарювання, для ПРРО якого зарезервовано фіскальні номери.

Головне управління ДПС у Луганській області