Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Старобільські податківці запрошували платників крокувати в ногу із сучасністю
04
декабрь
2020

Старобільські податківці запрошували платників крокувати в ногу із сучасністю

Упродовж листопада цього року в рамках проведення інформаційно-просвітницької кампанії "Звітуй дистанційно - дій професійно!"  Старобільські податківці провели податкові навчальні заходи для новоутворених суб’єктів господарювання, підприємців та громадян Старобільського району. 
Під час тренінгів для набуття навичок подання звітності в електронному вигляді податківці влаштовували для платників податків майстер-класи із самостійної роботи в Електронному кабінеті платника, наглядно демонстрували нові можливості використання електронного сервісу ДПС за допомогою QR – кодів, розповідали про вагомі переваги Електронного кабінету платника.
Робота, проведена фахівцями Старобільського відділу електронних сервісів управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Луганській області не пройшла марно, адже 98 відс. всієї звітності в листопаді  поточного року платники податків подали засобами телекомунікаційного зв’язку з електронним цифровим підписом.
Тож податківці району продовжують активну роботу по залученню до отримання електронних цифрових ключів фермерів, самозайнятих осіб та одноосібників району і чекають усіх бажаючих платників для надання індивідуальних консультацій та практичної допомоги.
Старобільський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
Головного управління ДПС у Луганській 
області