Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Майже 30 тисяч найманих працівників оформили за 11 місяців поточного року роботодавці Луганщини
30
декабрь
2020

Майже 30 тисяч найманих працівників оформили за 11 місяців поточного року роботодавці Луганщини

Завдяки інформаційним заходам щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за січень - листопад 2020 року до Головного управління ДПС в Луганській області понад 4,6 тис. суб’єктів господарювання подали 23,6 тис. повідомлень про прийняття 29,9 тис. працівників на роботу.Співробітники ДПС проводять активну роз’яснювальну роботу серед роботодавців та їх працівників щодо неприпустимості використання найманої праці без оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати без оподаткування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Податківцями області заслухано керівників майже 800 підприємств, з них підвищили рівень заробітної плати 419 платників, до бюджету додатково сплачено 2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору та 2,1 млн грн єдиного внеску.
Нагадуємо, що порядок подання повідомлення в податкову службу про прийняття працівника на роботу затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 413.
Додатково повідомляємо, що платникам податків надана можливість сформувати повідомлення про прийняття працівника на роботу через Електронний кабінет платника податків. Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється через офіційний вебпортал ДПС за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/.

Головне управління ДПС у Луганській області