Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Щодо застосування штрафних санкцій за порушення застосування РРО/ПРРО
15
апрель
2021

Щодо застосування штрафних санкцій за порушення застосування РРО/ПРРО

Старобільський відділ електронних сервісів управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Луганській області повідомляє, що згідно з п. 1 ст. 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» № 265/95-ВР від 06.07.1995 року (далі – Закон 265) за порушення вимог цього Закону до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операцій за товари (послуги), за рішенням відповідних контролюючих органів застосовуються фінансові санкції у таких розмірах:
у разі встановлення в ході перевірки факту: проведення розрахункових операцій з використанням РРО, ПРРО або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг); не проведення розрахункових операцій через РРО та/або ПРРО з фіскальним режимом роботи; невидача (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання:
           - 100% вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) – за порушення, вчинене вперше;
            - 150% вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг)  за кожне наступне вчинене порушення.
Проте, відповідно до п.11 Прикінцевих положень Закону № 265 тимчасово, до 01.01.2022 року, санкції, визначені п. 1 ст. 17 цього Закону, застосовуються у таких розмірах:
   - 10% вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) – за порушення, вчинене вперше;
          - 50% вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) – за кожне наступне вчинене порушення.
Старобільський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
Головного управління ДПС у Луганській області