Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Налоговая сообщает » Майже 69 млн грн задекларували платники податків за період деклараційної кампанії
22
апрель
2021

Майже 69 млн грн задекларували платники податків за період деклараційної кампанії

За словами начальника Старобільського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області Світлани Дудник, протягом січня – березня 2021 року 1688 громадян, які обслуговуються Старобільською державною податковою інспекцією (далі-ДПІ), Новоайдарською ДПІ, Новопсковською ДПІ та Марківською ДПІ прозвітували про власні статки за 2020 рік. Загальна сума задекларованого доходу склала 68,5 млн гривень. До сплати в бюджет нараховано 2,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,3 млн грн військового збору.
За словами Світлани Дудник, обов’язковому декларуванню підлягають:
- доходи, з яких при нарахуванні або виплаті податок на доходи фізичних осіб не утримувався;
- доходи від особи, яка не є податковим агентом;
- доходи у вигляді спадщини  та подарунків від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення;
- доходи від продажу інвестиційних активів;
- іноземні доходи.
Звертаємо увагу, що платники податків можуть подати декларацію про майновий стан і доходи онлайн, скориставшись сервісом Електронний кабінет.
Податківці закликають громадян, декларувати власні доходи, не відкладаючи подання декларації на останні дні. Нагадуємо, кампанія декларування доходів триватиме до 1 травня 2021 року (останній день – 30.04.2021 року), а для бажаючих отримати податкову знижку – до 31 грудня цього року.
 Старобільський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
Головного управління ДПС у Луганській області