Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Прокуратора сообщает » “Ряд злочинів під час іспитового терміну” – біловодчанину не вдалося уникнути покарання
28
апрель
2020

“Ряд злочинів під час іспитового терміну” – біловодчанину не вдалося уникнути покарання

Біловодським відділом Старобільської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво та підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 185 та ч. 2 ст. 190 КК України (крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням до житла чи іншого володіння особи та шахрайство, вчинене повторно).
Слідством установлено, що жителя смт Біловодськ у 2019 році було засуджено до позбавлення волі на строк 3 роки 6 місяців. Однак судом засудженому була надана можливість стати на шлях виправлення. Застосувавши норми Кримінального кодексу України, його було звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.
За цей період чоловік повинен перебувати під наглядом органу з питань пробації, не вчиняти адміністративних правопорушень та в жодному разі не вчиняти нових злочинів. Однак, останній на шлях виправлення не став та протягом 2019-2020 років повторно вчинив ряд злочинів проти власності.
За принципової позиції Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури вироком Біловодського районного суду Луганської області зловмисника визнано винним  у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень та засуджено до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.
На цей час вирок суду не набрав законної сили, триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення.

Прокурор Біловодського відділу Є.В. Шуліка

Похожие публикации: