Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Прокуратора сообщает » Прокуратура домоглася реального покарання для чоловіка за домашнє насильство
19
август
2020

Прокуратура домоглася реального покарання для чоловіка за домашнє насильство

Біловодським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 30-річного місцевого мешканця, який систематично скоював психологічне та фізичне насильство у сім’ї (ст.126 -1 КК України).
    В ході досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що протягом тривалого часу чоловік систематично умисно вчиняв фізичне насильство щодо своєї співмешканки, яке виразилося у штовханнях та стусанах та психологічне насильство у вигляді словесних образ, приниження її гідності, залякування, що призвело до фізичних, психологічних страждань.
     Зловмисник неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, а саме вчинення домашнього насильства, проте накладені на нього судом адміністративні стягнення не вплинули на правопорушника і не змінили його поведінку стосовно співмешканки.
    Біловодським відділом Старобільської місцевої прокуратури успішно реалізовано положення Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству», та положення Кримінального кодексу України щодо протидії насильству у сім’ї, у судовому провадженні прокурором повністю доведено вину чоловіка у вчиненні домашнього насильства.
     За результатами судового розгляду Біловодським районним судом злочинця засуджено до реальної міри покарання – арешту строком на 3 місяці. Вирок набрав законної сили.

Прокурор Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури С. Черних