Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Прокуратора сообщает » За грабіж засуджено мешканку Біловодського району
22
январь
2021

За грабіж засуджено мешканку Біловодського району

Біловодським відділом Старобільської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво та підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом відкритого викрадення чужого майна, пов’язаного із проникненням у житло, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України 

Слідством встановлено, що 50-річна мешканка Біловодського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, скориставшись вадами зору та слуху знайомої їй 95-річної односельчанки проникла у її житло, звідки відкрито викрала гаманець з грошовими коштами.

Під час досудового розслідування особу злочинниці було встановлено. У ході судового розгляду сторона обвинувачення надала суду беззаперечні докази на підтвердження винуватості громадянки, остання в свою чергу  повністю визнала свою вину та щиро покаялася у вчиненому.

За результатами судового розгляду Біловодським районним судом жінку засуджено до 5 років позбавлення волі та з урахуванням повного добровільного відшкодування спричинених нею збитків від відбування покарання звільнено з іспитовим строком терміном на 2 роки.  

Довідково: на даний час вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження – 30 днів із дня проголошення вироку. 


Прокурор Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури В. Лисенко