Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Прокуратора сообщает » У Біловодську чоловіка засудили до громадських робіт за крадіжку мобільного телефона
23
март
2021

У Біловодську чоловіка засудили до громадських робіт за крадіжку мобільного телефона

Біловодським відділом Старобільської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжка).

    В ході судового розгляду встановлено, що у середині травня 2020 року, 29-річний місцевий житель, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, скоїв крадіжку мобільного телефону, чим спричинив матеріальну шкоду потерпілому.

    Прокурором під час судового засідання доведено провину обвинуваченого в повному обсязі.

    Вироком Біловодського районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України та призначено покарання у вигляді громадських робіт.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів з дня проголошення вироку).

    Громадські роботи полягають у виконанні засудженим у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.Прокурор Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури  О. Пуговкіна