Беловодск online
Наши контакты:
(050) 613-76-27
(098) 274-83-82
Беловодск online » Новости » Прокуратора сообщает » Мешканцю смт Біловодськ обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою за насильницький грабіж, поєднаний із проникненням у житло
01
июнь
2021

Мешканцю смт Біловодськ обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою за насильницький грабіж, поєднаний із проникненням у житло

За процесуального керівництва Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури 52-річному мешканцю смт Біловодськ повідомлено про підозру у вчинені насильницького грабежу, поєднаного із проникненням у житло (ч. 3 ст. 186 КК України).

Як встановлено досудовим розслідуванням, 24 травня 2021 року підозрюваний, в нічний час доби,  перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, переліз через паркан  у двір домоволодіння 75-річної мешканки смт Біловодськ, де шляхом зламу вхідних дверей проник у приміщення її житлового будинку. Далі зловмисник, із застосуванням насилля, дізнався у потерпілої де вона зберігає грошові кошти, після чого відкрито ними заволодів. 

26.05.2021 за клопотанням сторони обвинувачення, завдяки принципової позиції прокурора, підозрюваному обрано найсуворіший запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

    Наразі досудове слідство триває. 

Прокурор Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури В.В. Лисенко